Yeni Haçlı Zihniyeti

Yerli İşbirlikçilerin İhaneti

Bölücü terör örgütü gene yaptı yapacağını, İstanbul’dan sonra Kayseri yaşanan terör eylemi ile ülkemizi derinden yaraladı. Şehitlerimize rahmet, yakınlarına, Milletimize baş sağlığı diliyorum. Teröristlerin Allah belalarını versin. Onları kullanan, destekleyen, koruyan, kollayan mazur gösteren hainleri, gafilleri kınıyorum. Bunlarla artık hiçbir şart altında anlaşma, uyuşma imkânı kalmadı. Ülkemizde Kürt sorunu yoktur.  Ekmeğini yediği vatanına, toplumuna ihanet eden, Türk düşmanlarına taşeronluk yapan hainler sorunu vardır. Çözüm süreci ile hukuk kuralları içinde birlikte yaşayalım tekliflerine ihanetle karşılık veren bu hainlerin ıslah olmaları mümkün değildir.

 

Bölücülere taviz vermeyen inançlı Kürtler bizim kardeşimizdir. Devletimizi ve Milletimizi arkasından vuran hainler bizim kardeşimiz olamaz.Örgütün siyasi uzantısı olan partiye verilen oyların baskı ile alındığı açıktır. Şafi ve Hanefi Kürtleri oldukça iyi tanırım. İmanlı kişilerdir. Onlar ülkelerine ihanet etmez. Bu ihanetlerden sonra yapılacak yeni bir serbest seçimde asla barajı aşamayacak, çok küçük bir azınlık oldukları görülecektir.

Yapılan operasyonlar ile şehirde ve dağda ağır yenilgiler alan örgüt, batının siyasi desteği olmadan böyle bir eylem yapamazdı.  Doğu ve Güney doğu Anadolu şehirlerinde halk desteğini kaybettikleri çok açık. Örgütün siyasi uzantısı olan partinin yöneticilerinin tutuklanması sonrasında dağılacakları ümit ediliyordu. Kandilin boşaltıldığı, Şengal (Sincar)’a taşındıkları bildiriliyordu. İç siyasette etkinlliğini kaybeden hainlerin, Türk düşmanları tarafından kullanıldıkları artık kapatılamayan bir gerçektir. ABD ve Avrupalı müttefiklerimiz tarafından sırtımızdan vurulduk.

ABD ve Avrupa’nın Türk Düşmanlığı

Ülkemiz ve İslam âlemi yeni bir haçlı seferleri ile karşı karşıyadır. İran, Irak savaşı, Saddam’ın Kuveyt’e saldırması, 11 Eylül tarihinde ABD’nin ikiz kulelerine yapılan intihar saldırısı bile, yeni haçlı saldırılarının öncü belirtisidir. Arap baharının kara kışa döndürülmesi ile olaylar devam etti. Halen Afganistan ve Pakistan gibi uzak doğu İslam ülkeleri dâhil, tüm Müslümanlar diken üzerinde. Sadece Türkiye’nin ayakta kalması, milli menfaatlerimize uygun politikalar belirlemesi batı ülkelerini çılgına çeviriyor. Hain müttefiklerimiz olan batı, ülkemizi diz çöktürebilmek için, bölücü terör örgütlerini kullanıyor. Bu daha önce de yapılıyordu. Fakat ihanetlerini örtülü bir şekilde yapıyorlardı. Günümüzde artık bunu gizlemeye lüzum görülmüyor.

Temel gerekçe olarak, Sayın Cumhurbaşkanımızın takip ettiği bağımsız, özgün dış politikalar olduğu bildiriliyor. Türkiye’nin demokrasiden uzaklaşıp diktatörlüğe yöneldiği, gazeteci ve siyasileri tutuklattığı, (ABD’nin senelerdir kullandığı) FETÖ örgütünün bertaraf edilmesi, Rus ’ya ile yakınlaşması, müşterek enerji politikalarının takip edilmesi, ABD ve Avrupa ülkelerini endişelendiriyor. Hükümetimizin bir muhalefet partisi ile anlaşarak başkanlık sistemini içeren Anayasa değişikliğini TBMM sunulması, tüm düşmanlıkların tuz biberi oldu.

Zalim diktatör Saddam batının teşviki ile Kuveyt’e saldırdı. Sonra, bu saldırı bahane edilerek yapılan müdahale ile Kuveyt ve Suudi Arabistan petrolleri kontrol altına alındı. Nükleer silah bahanesi ile Saddam devrilerek Irak petrolleri de batının kontrolüne girdi. Uranyum zenginleştirilmesi bahanesi ile uygulanan ambargo ile İran bunaltılarak diz çöktürüldü. İslam ülkelerinin uyanmasını engellemek için Mısır’da ihtilal yapıldı. Libya’da istikrarın sağlanması sürekli engelleniyor. Tüm İslam ülkelerinin sömürebilmek için tek engel, Türkiye ve onun kontrol edilemeyen dirayetli Cumhurbaşkanı kaldı. Sayın Erdoğan düşmanlığı kampanyası bu görüşlerden besleniyor.

Bunlar gerçek demokrat değildir. Sömürü düzenlerini sürdürmek için demokrasi kullanılıyor. Birleşmiş Milletler Genel kurul kararları, Güvenlik konseyince uygulanmıyor. Beş daimi üyeden birinin itirazı ile genel kurul kararları hiçe sayılıyor. Musul ve Halep’te Müslümanların katledilmelerine göz yumuluyor. Daha önce Bosna Müslümanları için de aynı şeyi yaptılar, Müsrif ve Şımarık Yunanistan’ın 500 Milyar dolar borcunu bir kalemde silen Avrupa birliği, Müslüman Suriye mültecileri tek kuruş harcamaz. Mülteciler için Türkiye’ye ödenmesi gereken üç Milyar EURO hâlâ ödenmedi. Demokrasi ve İnsan hakları gibi değerler onlar için bir propaganda malzemedir.

ABD ‘nin ihaneti

ABD, Türkiye ile savaşan terör örgütlerine açıkça destek veriyor. Parası ile satın alınan F-16 ların akıllı mühimmatları ülkemize verilmiyor. Bize karşı örtülü bir silah ambargosu uygulanırken, teröristlere her türlü silah ve mühimmat sağlanıyor. Biz bunları hâlâ müttefik diye İncirlik üssümüzü kullanmalarına izin veriyoruz. Demir Perde ülkeleri tehlikesine karşı kurulan NATO’nun artık bir faydası kalmadı. ABD, Rus ile anlaşarak Suriye katliamına göz yumuyor. DEAŞ bahane edilerek, Suriye Müslümanları Halep ve Musul’da birlikte katlediliyor.

Saddam devrilerek, Irak yönetimi bilinçli olarak Şiilere teslim edildi. Şii İran, Irak ve Suriye birliği kuruldu. Müslümanlar arasında mezhep savaşı tahrik ediliyor. İran’ın her hareketine alerjisi olan batı, Onların Musul ve Halep’te katliam yapmalarına göz yumuluyor. Fanatik İsrail’i korumak için Dünya’yı karşısına alan ABD için, Müslümanlar insan sayılmıyor. Yeni başkanları sayesinde bütün pislikleri ortaya çıkacak. İnşallah.

Batı ülkeleri hiçbir zaman bize dost olmadı. Garp medeniyetine ulaşacağız. Diye atalarımızın kemiklerini sızlattık. Türk ve İslam birliğini savunanları aşağıladık. Cumhurbaşkanımızın dediği gibi, Birleşmiş milletler, beş büyük devletin kontrolü altındadır. Sömürü düzenlerine çomak sokulmasın diye, Milliyetçi Çin BM’den kovularak, Komünist Çin güvenlik konseyi üyesi yapıldı. Emperyalist batıyı komünistlerden korumak için kurulan, NATO ‘nun bir fonksiyonu kalmadı. Şimdi batı ile eski komünistler aynı safta buluştu. İnsan hakları ve demokratik değerler bunlar için, diğer ülkeleri sindirme aracıdır. Masum insanlar Guantanamo hapishanede işkence ediliyor. Kimse hesap soramıyor. Onları da sadece İsrail kontrol edebilir. İsrail, İlmunati örgütü ile tüm dünyayı yönlendiriyor.

Yıllardır batının yükünü çeken Türkiye, batı tarafından sırtından hançerlenince, yeni müttefikler aranmaya başlandı. Ukrayna yüzünden batının ambargosuna maruz kalan emperyalist Rus ’ya da dostumuz değildir. Nükleer santral yapacağım diye yıllardır bizi oyalıyor. Batı izin vermeden, bunu asla yapamaz. Yapılan enerji anlaşmaları pamuk ipliğine bağlıdır. Kırım ilhak edildi. Dünyanın kılı kıpırdamadı. Bu gün ABD ve Rus jetleri Musul ve Halep halklarını acımasızca bombalıyor. Müslümanlar Şii milisler ile Nusayri caniler tarafından katlediliyor. Türk hükümetinin talebi üzerine, masumların ülkelerini ve evlerini terk etmelerine lütfedip izin verdiler.

Yaşanan terör olaylarının şöyle bir pozitif faydası var. Ülkemizin gerçek dost ve düşmanları belli oldu. Bazı gafil siyasi ve medyanın gayretleri ile halkımız arasındaki meydana gelen anlaşmazlıklar geride kaldı. Milletçe kenetlendik. Cumhurbaşkanımızın bir işareti ile insanlarımız tasarrufları Türk lirasına çevirdi. Ülkemizi ekonomik olarak çökertmek isteyenlerin oyunları bozuldu. Oyları ile teröristleri destekleyen gafil Kürt kardeşlerimiz de artık uyandı. Bu olaylardan sonra “Kep düştü. Kel göründü”. Şimdi milletçe silkinme zamanıdır. Halkımız birlik ve beraberlik içinde olduğu müddetçe, fitnecilerin düzenleri ülkemize zarar veremez.

Üç milyon masum mülteciyi koruyan ülkemiz, Allah’ın koruması altındadır. Elde edilen başarıların arkasında Allah’ın yardımı var. Hükümetimiz de, atalarımız gibi masumların yanında ve hizmetindedir. Pragmatik (faydacı) felsefenin esiri olan batının, bu hasleti anlaması mümkün değil. Sömürgeci batı ülkemizi gözden çıkardı. Diktatör Eset’in insan gözü ile bakıp, kendilerine kimlik bile vermediği terörist Kürtler, Türkiye’ye tercih edildi. Etrafımızda hiçbir dostumuz kalmadı. Tek dostumuz Pakistan’ın başı dertten kurtulmuyor. Ancak, Allah bizimle beraberdir.

3/ÂLİ İMRÂN-139: Ve lâ tehinû ve lâ tahzenû ve entumul a’levne in kuntum mu’minîn (mu’minîne).               

Ve gevşemeyin ve mahzun olmayın! Eğer mü'min iseniz, üstün olan sizsiniz.”

3/ÂLİ İMRÂN-160: İn yansurkumullâhu fe lâ gâlibe lekum, ve in yahzulkum fe menzellezî yansurukum min ba’dih (ba’dihi), ve alâllâhi fel yetevekkelil mu’minûn (mu’minûne).

“Eğer Allah size yardım ederse, o zaman sizi yenecek yoktur. Ve eğer sizi yardımsız (yüz üstü) bırakırsa, ondan sonra size kim yardım eder. Öyleyse mü'minler, Allah'a tevekkül etsinler (Allah'a güvensinler).”

Ayetlerde görüldüğü gibi Allah’ın yanında olanları yenecek yoktur. Yeter ki, Biz Allah’a güvenip, ona teslim olalım. Bu sebeple toplum olarak, Allah’a yönelip, İslam ülkelerinin birlik ve beraberliği için çalışmaya devam edilmelidir. Yalnız FETÖ üyeleri değil, bölücü örgüt sempatizanları da kamu kurumlarından temizlenmelidir. Bu temizlik, güvenlik güçlerimizin başarılı olabilmeleri için elzemdir. Yıllardır bombalanan kandilin hâlâ ayakta kalmasının başka bir izahı yoktur. İnsanlarımız meydanlarda “İdam” diye bağırıyor. Caydırıcı ceza olmadan terör önlenemez.

Selçuklu Sultanları birinci haçlı seferlerinde Avrupalı katilleri nasıl topraklarımızdan attılar ise, aynı inançla mücadele edip, bu terörün üstesinden geleceğiz. ABD ve Avrupa maşaları bırakıp kendi dazlaklarını, fanatiklerini göndersin. Bu haçlı zihniyetini de inşallah yeneceğiz. Çünkü Allah, emperyalistlerin karşısında ve masumların yanındadır. İman ve küfrün mücadelesinde Allah’ın yanında olanlar kazanacaktır. Teröristler bitme aşamasında oldukları için her türlü pisliği yapacaklardır. Bu aşamada tüm vatandaşlarımız çok dikkatli olmalı, teröre karşı ilan edilen seferberliğe katılıp, tespit edilen tüm olumsuzluklar güvenlik kuvvetlerimize bildirilmelidir.  Ölmek istemeyen teröristler de Avrupa’ya mı gidecekler nereye isterse gitsinler, ağa babaları ile beraber yaşasınlar.  Bizim temiz topraklarımızı kirletmesinler.  Artık bu ülkede beraber yaşama şansları kalmamıştır.

19 Aralık 2016

 

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.                                                                                      Lütfi TÜMTÜRK

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile